Web Ticaret - Hazır Web Çözümleri

Bize Ulaşın

0850 303 83 27

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Bize Yazın

info@wticaret.com
Hemen Satın Al

Responsive

Akıllı Tasarım ile Hazır Web Sitesi tasarımınız farklı ekran boyutlarına göre kendisini yeniden boyutlandırır

Akıllı Tasarım ile Web Siteniz ziyaretçilerinize en iyi görüntüyü ve en kullanışlı yerleşimi otomatik olarak gerçekleştirecek. Farklı ekran boyutlarına göre kendisini yeniden şekillendirebilen Hazır Web Sitesitasarımlarımız hem mobil, hem dev ekran uyumlu. 

Akıllı Tasarım Nedir?

Hazır Web Sitesi tasarımlarımız ile sunduğumuz özelliklerden biri olan Akıllı Tasarım özelliği, web sitenizin farklı ekran boyutlarını algılayarak tasarım öğelerinin yerlerini ekran boyutlarına göre en uygun ölçülerde yeniden boyutlandırır, yazıların boyutlarını okunabilir hale getirmek için küçültür veya büyütür ve ziyaretçinizin web sitenizi çok daha kolay kullanmasına zemin hazırlar. Böylece ürünleriniz, hizmetiniz ve kurumsal tanıtımlarınız ziyaretçileriniz tarafından daha kolay okunarak kullanıcı deneyiminizi arttırır. 

Akıllı Tasarım, ziyaretçinizin ekran boyutlarını algılayarak en doğru görünüme karar verme yeteneğine sahiptir. İster mobil telefonlar, ister tablet bilgisayarlar isterse televizyon ekranlarına bağlı internet aygıtlarından giren kullanıcılarınız ekran boyutlarınıza uygun bir yerleşim planlar ve en stabil görüntüye karar vererek kendisini yeniden boyutlandırır. 

Akıllı Tasarımların Gücü

Akıllı tasarımların bir diğer büyük gücü de arama motorlarındaki önceliğidir. Yapay zeka tekniklerinin gelişmesi ile web sitelerini çok daha iyi analiz edebilen arama motorları, mobil ve ekran uyumluluğu olan web sitelerini algılar ve önceliklendirerek sıralamalarda daha üst sıralarda görüntülemeyi tercih eder. Bu da internet dünyasındaki ticaretin en büyük rekabet unsuru olan SEO çalışmalarında fevkalade bir avantaj sağlar. Kullanıcılarına en kaliteli ve en doğru sonucu göstermeyi hedefleyen arama motorları (Google, Yandex, Yahoo, v.b.) kullanıcı deneyimi açısından mükemmel sonuçlar ortaya çıkartan Akıllı Web Tasarımları (Responsive) öncelikli addederek arama sonuçlarında üst sıralarda görüntüler. 

Yüksek maliyetlerle gerçekleştireceğiniz web tasarım projelerinde bile çoğunlukla elde edemeyeceğiniz bu yüksek yetenek ve avantaj, Hazır Web Sitesi paketlerimizde standart bir özellik olarak sunulur.  

Responsive (Hassas) Tasarım Nasıl Çalışır?

Akıllı Tasarımlar (Responsive) gelişen tekniklerin ve ortaya çıkartılan web standartlarının sunduğu avantajları kullanarak yüksek verimlilik sunan pek çok özelliği kullanabilme imkanına sahiptir. Mükemmeli yakalamak için özgür yazılımcılar tarafından sürekli geliştirilen Web teknolojileri, 2000"li yılların sonuna doğru JQuery ve HTML5 ile tanıştı. Bunun yanında W3C standartlarının genel kabulü ile kabuk değiştirerek göreceli olmaktan çıkarak ortak bir dil haline geldi. Elbette yakın tarihte ortaya çıkan bu standartlar ve teknikler geliştiricilerin bu yeni standartlara kolay alışmamaları nedeniyle kendisini büsbütün gösterememekte. Yeni teknikler ve standartlar doğrultusunda hazırlanan projelerin azlığı ve nadirliği aslında büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Rakiplerinin önüne geçmek isteyen ve diğer web sitelerinden daha avantajlı hale gelmeyi amaçlayan projelerde en büyük koz olarak nitelendirilebilecek özellik haline geliyor. 

Hazır Web Sitesi Paketleri ile Akıllı Tasarım

Hazır Web Sitesi paketlerimizde sunduğumuz tüm tasarım çalışmalarında Akıllı Tasarım (Responsive) özelliği standart olarak gelir. HTML5 ve W3C gibi bir standart olarak belirlediğimiz Responsive tasarım opsiyonu ile web siteniz rakiplerinden çok daha güçlü, çok daha akıllı ve yetenekli hale gelecek, web sitenizin gücü kurumsal imajınıza ve vizyonunuza değer katacak.