Web Ticaret - Hazır Web Çözümleri

Bize Ulaşın

0850 303 83 27

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Bize Yazın

info@wticaret.com
Hemen Satın Al

Hakkımızda

Kurumsal kimliğimiz, vizyonumuz, sektördeki konumumuz ve biz.

WTicaret, AyStarSoft Yazılım Hizmetleri bünyesinde geliştirilen müşteri odaklı yazılım projesidir. 


Proje kapsamında İnternet teknolojileri üzerinden Satış, Pazarlama ve E-Ticaret Yazılım çözümleri geliştirmekteyiz. 

Kurumumuz, internet sektöründe bir ihtiyaç halini alan Elektronik Ticaret çözümleri üretir. Titizlikle hazırlanan ve yönetilen sistemlerle müşterilerimize ürünlerini internet ortamında pazarlayabilecekleri, tanıtabilecekleri bir sistem hazırlayarak ekonomik maliyet alternatifleriyle Dünyanın en geniş pazarı haline gelen İnternet dünyası ile buluşmalarını sağlıyoruz. 

WTicaret, E-Ticaret hizmet alternatifleriyle kurulum, yönetim, teknik birikim, güvenlik gibi külfet arz eden konularla müşterilerimizi uğraştırmadan iş odaklı çalışmalarını sağlar. 

Böylelikle müteşebbislerimiz bu muazzam teknolojiden külfetlerine katlanmadan istifade ederler.AyStarSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, ülkemizdeki sektörel Ticari Yazılım ve Web ortamlı lansman (Web Tasarım & Programlama) ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Ar-Ge ve Proje çalışmaları yürütmektedir. 

Kurumumuz Asal faaliyet alanı Yazılım ve Network Teknolojileridir. Gerek İşletim sistemi tabanlı (Windows, Linux) ticari yazılımlar, gerek sunucu yönetim sistemleri (Windows Server, Linux Server) gerekse İnteraktif Yazılımlar (asp, php, perl) üzerine ticari ihtiyaçlara yönelik yazılım alternatifleri sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz, bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlarımız ve çalışmalarımızın ürünüdür.

Vizyonumuz

Biliyoruz ki ülkemiz, gelişen çağın gereklerine ayak uyduran, yeniliği ve gelişimi prensip edinmiş kurumlar ile büyüyebilir. Bu aşamada da Bilişim Teknolojilerine daha fazla ihtiyaç duyarız. Her geçen gün kendini yenileyen küresel ekonomi, dinamizmi olmazsa olmaz bir kural haline getirmiştir. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına daha hızlı, daha kolay ulaşılabilir ve en az zamanda hitap etmelisiniz. 

AyStar Yazılım hizmetleri, size ihtiyaç duyduğunuz Dinamizmi sağlayacak Yazılım Çözümleri sunmayı amaç edinmiştir. Tüm mesaisini bu ihtiyaçlarınıza karşılayacak Yazılım Çözümleri üretmeye ayırmıştır.