Web Ticaret - Hazır Web Çözümleri

Bize Ulaşın

0850 303 83 27

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Bize Yazın

info@wticaret.com
Hemen Satın Al

Hazır E-Ticaret Sitesi

Hazır E-Ticaret Sitesi ile E-Ticaret Siteniz hazır. Ürünlerinizi ekleyin, satışa sunun, daha hızlı, daha çok kazanın

E-Ticaret Siteniz 15 Dakika İçinde Hazır

Web Siteniz Artık Daha Güçlü ve Çok Daha Yetenekli.

Hazır E-Ticaret Sitesi paketimiz ile E-Ticaret çok kolay. E-Ticaret paketini satın alın, yalnızca 15 dakikada yayına girsin ve ürünlerinizi girmeye başlayın.

E-Ticaret paketiniz standart tasarım ile yayına açılır ve talepleriniz doğrultusunda özel tasarım çalışmanız yapılarak 3 iş günü içerisinde E-Ticaret siteniz tamamen size özel bir tasarım ile güncellenir.

  • Özel Tasarım Çalışması
  • Sınırsız Ürün Ekleme
  • SSL Güvenlik Katmanı
  • Sanal Pos Alt Yapısı
  • XML Entegrasyon Desteği

Hazır E-Ticaret Sitesi ile E-Ticaret Dünyasına sağlam bir adım atın!

Yalnızca 15 dakika içerisinde hazır hale getirilen ve yayına açılan Hazır E-Ticaret Sitesi paketimiz E-Ticaret alanındaki ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olacak ve ürünlerinizi internet üzerinden kolayca ve zahmetsizce satmanıza olanak sağlayacak.

Hazır E-Ticaret Sitesi ile Bir Adım Öndesiniz

Hazır E-Ticaret Sitesi ürünümüz, E-Ticaret dünyasında bir adım önde olmanızı sağlar. Güçlü alt yapısı, sınırsız ürün ekleyebilme özellikleri ve E-Ticaret alanındaki tüm segmentlere hitap edebilir esnekliği ile büyük yatırımlar yapmanıza gerek kalmadan kolayca E-Ticaret Sitesine sahip olmanızı sağlar. 

Güçül Ödeme Alt Yapısı

Hazır E-Ticaret Sitesi ürünü ile tüm bankalar ve online ödeme kurumları ile kolayca çalışabilirsiniz. Tek çekim ve Taksit uygulamaları, yönetilebilir komisyon ve indirim oranları ile Hazır E-Ticaret Sitesi, güçlü ödeme alt yapısı ile ödemelerinizi zahmetsizce tahsil edebilmenize olanak tanır.