Web Ticaret - Hazır Web Çözümleri

Bize Ulaşın

0850 303 83 27

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Bize Yazın

info@wticaret.com
Hemen Satın Al

HTML5

Hazır Web Sitesi ile HTML5 gücünü yakalayın, rakiplerinizden bir değil iki adım önde olun

Hazır Web Sitesi ile HTML5 gücünü yakalayın, rakiplerinizden bir değil iki adım önde olun!

HTML5 ile web siteniz daha hızlı, daha akıllı ve daha fonksiyonel. Üstelik tüm Hazır Web Sitesipaketlerimizde özellik olarak sunuluyor. Hazır Web Sitesi paketimiz ile sunduğumuz tasarım şablonlarının tümünde HTML5 standardı kullanılır. Böylece web siteniz Web tekniklerinin en güncel ve en güçlü sürümü olan HTML5 ile rakiplerinin önüne geçer. 

HTML5 Nedir?

HTML5, web standartlarının güncel teknolojilere ve yeniliklere uyumlu hale getirilmiş, bugüne kadar geliştirilmiş en güçlü web arayüz kodlama tekniğidir. Yaklaşık 20 yıldır neredeyse her eve giren internetin olmazsa olmazı Web platformu, hızla gelişen ve yeni özelliklerle zenginleşen elektronik verilerin internet üzerinden görsel hale getirilmesi için sürekli kendisini geliştirmekteydi. Baş döndürücü bir hızla ilerleyen yazılım teknikleri ve gün geçtikçe kullanımı artan Web platformu birbiri ile uyumlu çalışmak zorundaydı. Ancak HTML standartları, hızla gelişen teknolojinin bir tezahürü olarak yeni ihtiyaçlara karşılık vermekte zorlanmaya başladı.

Önce Javascript, ardından Flash daha sonraları ise yeni imaj teknikleri ortaya çıktıkça, web sayfaları daha da görselleşmeye, daha da zenginleşmeye başladı. HTML platformu bu yenilikleri her zaman takip etse de ortaya çıkan bu karmaşa neticesinde tarayıcılar yeni özellikleri farklı yorumluyor, tarayıcı uyumsuzluğu sournları sıkça karşımıza çıkıyordu. 

Web platformunun küresel otoriteleri, bu sorunları ortadan kaldırmak için kolları sıvadılar ve HTML"in en güçlü, en esnek ve en stabil sürümü olan HTML5"i geliştirdiler. 

Neden HTML5?

Çünkü bugüne kadar geliştirilmiş en güçlü ve en stabil Web arayüz standardıdır. HTML5 kullanan web siteleri ekran ölçütlerine göre kendisini yeniden boyutlandırabilir, kullanıcı deneyimlerine göre özelleştirilerek önceki sürümlerde söz konusu olan engellerin tümünü aşabilir güçtedir. Tüm bunların yanında HTML5 tekniği hem görsellik hem de performans bakımından tüm diğer HTML standartlarından daha verimli sonuçlar elde etmeye olanak tanır. Elbette hissedilebilir en önemli özelliği arama motorlarındaki yüksek öncelikliliği ile Seo rekabetinde önemli bir koz olmasıdır. 

Tüm Hazır Web Sitelerinde HTML5

Hazır Web Sitesi paketlerimizin tümünde HTML5 bir standart olarak kabul edilerek tüm tasarım şablonlarında HTML5 kullanıldı. Böylece hangi tasarımı tercih ederseniz edin HTML5 gücü ile çalışır, 

 


 

HTML5"in avantajlarını sıralayacak olursak;

  • Alternatiflerine göre çok daha hızlıdır
  • Tüm tarayıcılarla uyumlu bir görsellik elde edersiniz
  • Daha esnek ve kullanıcı deneyimlerine göre özelleştirilebilir
  • Ekran boyutlarına göre kendisini yeniden boyutlandırabilir
  • Arama Motorlarında önceliklendirilir
  • Video ve Animasyonlarınız daha esnek ve verimli çalışır

Hazır Web Sitesi paketlerimizle sunduğumuz tasarımlarla tüm bu avantajlara sahip olursunuz.