Web Ticaret - Hazır Web Çözümleri

Bize Ulaşın

0850 303 83 27

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Bize Yazın

info@wticaret.com
Hemen Satın Al

Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi çözümlerimiz ile kurumsal kimliğinize değer katıyor, hızlı ve ekonomik web çözümleri üretiyoruz.

Web Siteniz 15 Dakika İçinde Hazır

Web Siteniz Artık Daha Güçlü ve Çok Daha Yetenekli.

Web Sitenize büyük yatırımlar yapmanıza gerek yok. Aradığınız tüm özelliklerin bir arada sunuyoruz. Güçlü, yönetilebilir ve arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayacak zengin bir web siteniz olacak.

Onlarca tasarım şablonundan birini seçin, web sitenizin adını yazın ve Web Siteniz 15 dakika içeriisnde yayına girsin.

  • HTML5 ile Güçlü Alt Yapı
  • W3 Uyumluluğu ile Kusursuz Kalite
  • %100 Seo Uyumluluğu
  • Ekran Boyutlarına Göre Değişebilen Akıllı Tasarım
  • Yönetim Paneli ile Kolay ve Hızlı İçerik Yönetimi

Hazır Web Sitesi çözümümüz ile büyük yatırımlar yapmanıza gerek kalmadan kolayca ve yalnızca 15 dakika içerisinde web sitenizi çok daha güçlü ve yetenekli hale getirebilirsiniz!

Onlarca "Hazır Web Sitesi" tasarımımızdan birini seçin, web siteniz hemen yayına girsin ve güçlü, yeni ve dinamik bir web siteniz olsun. 

Hazır Web Sitesi Nasıl Bukadar Ucuz?

Çok basit! Çünkü sizin için geliştirdik. Kullanımınıza sunulmak üzere gelişmiş bir yazılım alt yapısı ve farklı sektörlere hitap edecek alternatifli tasarım şablonlarını hazırlayıp kullanıma hazır hale getirdik. Tercih edeceğiniz "Hazır Web Sitesi" tasarımı, veritabanı ve yönetim paneli ile birlikte hemen yayına açılabilecek şekilde bekletilir. Beğendiğiniz tasarımı seçtikten hemen sonra başvurunuz onaylanır ve web siteniz otomatik olarak yayına açılarak şifreleriniz E-Posta adresinize gönderilir. 

HTML5 ve W3C ile %100 Uyumlu

Web Siteniz en güncel Web teknikleriyle hazırlanır. Halen pek çok web sitesinin uymakta güçlük çektiği W3C standartları ile hazırlanan hazır web siteniz, tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda hatasız görüntülenir. Üstelik bu özellik Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) açısından fevkalade bir avantaj sağlayarak arama motorlarınızdaki sıralamayı önemli ölçüde etkiler.

Tam Fonksiyonel Seo Uyumu

Hazır Web Sitesi paketlerimiz, arama motorlarının arzu ettiği standartlara uyumludur. İçerikleriniz tüm arama motorları tarafından kolayca ve ideal şekilde taranarak hedeflediğiniz kelimelerde üst sıralarda görüntülenmenizi sağlar. Hazır Web Sitesi paketi alırsanız ayrıca bir Seo hizmeti almanıza gerek kalmaz. Çünkü web siteniz arama motorları ile arkadaştır.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Hazır Web Sitesi paketi ile Web Sitenizi kolayca yönetebileceğiniz bir içerik yönetim sistemine sahip olursunuz. Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz yönetim paneli ile içeriklerinizi güncelleyebilir, web sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

Teknik Destek

Hazır Web Sitesi paketimiz oldukça esnek ve geliştirmeye müsaittir. Dolayısıyla sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayız! Web Sitenizi satın aldıktan sonra tüm ihtiyaçlarınız ve geliştirme talepleriniz için kusursuz bir teknik destek hizmeti sunuyoruz. 

Hazır Web Sitesi paketi ile web siteniz çok daha güçlü ve çok daha fonksiyonel.